ملاقات افزایش فوتبال مسابقه پیروزی

ملاقات: افزایش فوتبال مسابقه پیروزی فوتبال لیگ برتر ایران استقلال خوزستان پورموسوی

احتمال رگبار و رعد و برق در جنوب شرق کشور

مدیرکل پایش شرکت هواشناسی کشور گفت: با رشد ابرهای پشته ای در جنوب شرق کشور احتمال وقوع رگبار و رعد و برق در جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات شرق هرمزگان ا..

ادامه مطلب

نمایندگان مجلس هزینه طرح ترافیک را از جیب مبارک بدهند! / عضو شورای شهر تهران

عضو شورای شهر با تاکید بر شرایط سخت اقتصادی، از شهردار خواست عملکرد پیمانکاران و برون‌سپاری‌های را ارزشیابی کند. وی در خصوص حاشیه‌های انتشار اسامی استفاده‌کنندگ عضو ش..

ادامه مطلب

آماده‌سازی کتاب‌های پایه دوازدهم تا آخر مرداد ماه ، کتب درسی ۱۱ پایه تحصیلی چاپ شد

سرپرست شرکت پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه کتب درسی ۱۱ پایه تحصیلی چاپ شد، گفت: کتاب‌های درسی پایه دوازدهم تا آخر مردادماه آماده خواهد شد. ..

ادامه مطلب

محاکمه یکی از متهمان حوادث خیابان پاسداران در دادگاه انقلاب

به گزارش ایلنا، به نقل از قوه قضاییه «دادگاه پیگیری به اتهامات یکی از لیدرهای مهم اغتشاشات خیابان پاسداران با هویت (الف. ص) به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. ..

ادامه مطلب

آخرین اوضاع بقایی از زبان رییس شرکت زندان‌ها

به گزارش ایسنا اصغر جهانگیر در حاشیه برنامه قدردانی از دانش آموزان و دانشجویان کوشا فرزندان مددجویان در جمع خبرنگاران ، درپاسخ به پرسش ایسنا راجع به آخر..

ادامه مطلب

اسامی گزینه‌های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران

در میان گزینه‌ها، اسامی محمد ابراهیم انصاری لاری، محسن هاشمی، سیدمحمدعلی افشانی، پیروز حناچی، وفاتابش و مناف هاشمی به چشم می‌خورد و به گفته علیخانی فر..

ادامه مطلب

شاخص بینوایی به۱۹.۳درصدرسید ، گزارش وزارت کار از تغییرات شاخص فلاکت

گزارش رسمی وزارت کار نشان می‌دهد که شاخص بینوایی(فلاکت) که از مجموع قیمت تورم و قیمت بیکاری به دست می آید، از ۴۱.۶ درصد در سال ۱۳۹۱، به ۱۹.۳ درصد در سال..

ادامه مطلب

ورود سامانه بارشی به کشور عزیزمان ایران

احد وظیفه، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدل‌ها امروز در استان‌های ساحلی خزر بارش باران و در بعضی نقاط استان خراسان شمالی..

ادامه مطلب

شناسایی گسل کنار برج میلاد پیش از ساخت ، لزوم مطالعات تازه زلزله احتمالی تهران

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با تاکید بر لزوم انجام مطالعات تازه در حوزه وقوع زلزله احتمالی پایتخت و تاکید شورای شهر بر ای..

ادامه مطلب

تمهیدات تازه راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت رانندگان متخلف

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از استفاده از تجهیزات تازه در این پلیس خبر داد و گفت: رانندگانی که به هر علت نسبت ب ..

ادامه مطلب