ملاقات افزایش فوتبال مسابقه پیروزی

ملاقات: افزایش فوتبال مسابقه پیروزی فوتبال لیگ برتر ایران استقلال خوزستان پورموسوی

گت بلاگز فرهنگی هنری ویژه برنامه‌های شبکه پنج در ماه رمضان 96

شبکه پنج سیما همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، خاص برنامه های متنوعی را جهت روزه‌داران ضیافت الهی تدارک دیده هست.

ویژه برنامه‌های شبکه پنج در ماه رمضان 96

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما؛ شبکه پنج سیما همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، خاص برنامه های متنوعی را جهت روزه داران ضیافت الهی تدارک دیده است.
برنامه های مراسم خوش حالی رمضان، شهر عزیز، مسابقه فامیلی، ساعت شنی، صحبت حجت الاسلام پناهیان، جزء خوانی قرآن کریم و….. به عنوان خاص برنامه های رمضانی شبکه پنج معرفی شدند. همچنین سریال تازه «افسانه سامبونگ» نیز که از ابتدای خردادماه شروع شده، در ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.
انس با قرآن

عبارات مهم : برنامه
«انس با قرآن» عنوان یکی از برنامه های معارفی شبکه پنج سیماست که هر روز ساعت 13:45 دقیقه پخش می شود. این برنامه پخش روزانه زنده یک جزء از قرآن کریم به صورت ترتیل با حضور قاریان بین المللی و ممتاز قرآن است که از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در ماه مبارک رمضان پخش می شود. این برنامه به تهیه کنندگی سید یوسف موسوی و با اجرای حاج عباس سلیمی است که نکات مهم و کاربردی هر جزء ذکر شده است و مسابقه فرهنگ قرآنی نکات تفسیری (آیت الله محمدی ری شهری) جهت مخاطبان برگزار می شود.

فرصت شیدایی
برنامه تولیدی «فرصت شیدایی» صحبت مذهبی حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در مسجد امام صادق(ع) میدان فلسطین است که در ماه مبارک رمضان هر روز جهت روزه داران عزیز به مدت 30 دقیقه پخش می شود. این صحبت با محوریت «تنها مسیر هدایت و پیشرفت از نظر دینی» به تهیه کنندگی علیرضا توحیدی هست.

شهر عزیز، سفره پرشکوه افطاری رضوی

ويژه برنامه افطار شبكه پنج سيما با عنوان “شهر عزيز” از سفره هاى افطار حرم رضوى با اجراى سيد كاظم احمدزاده و تهیه کنندگی محمد حسین رضوی هر شب ساعتی قبل از لحظات ملکوتی افطار از شهر مشهد مقدس به طور زنده دل های مخاطبان شبکه پنج را زائر حرم رضوی می کند و گوشه هایی از سفره پر شکوه افطار در حرم رضوی را جهت مناسک سازی سفره های راحت افطاری به تصویر می کشد.
ساعت شنی در ماه بندگی
سری دوم برنامه تولیدی ” ساعت شنی” با محوریت عنوان ” حق الناس” در ماه مبارک رمضان مهمان منزل روزه داران می شود. این برنامه به تهیه کنندگی مجید عباسی در 26 قسمت 30 دقیقه ای تهیه و تولید شده است هست. این برنامه به سراغ افرادی از مشاغل متفاوت می رود و با آنها در ارتباط با عنوان برنامه و تاثیر شغل و مسئولیت پذیری صحبت می شود.

سحر با خلوتگه عارفان

خلوتگه عارفان عنوان خاص برنامه سحر شبکه پنج سیماست که هر شب 40 دقیقه مانده به اذان صبح بر روی آنتن می رود. این خاص برنامه تولیدی به تهیه کنندگی توحید عرب و اجرای مجید یراق بافان تهیه و تولید شده است است و دارای آیتم هایی همچون کلام بزرگان، مناجات با خدا، توسل به ائمه معصومین، درس زندگی بزرگان، دعای سحر و….. هست. برنامه سحرگاهی شبکه پنج سیما در 30 قسمت 40 دقیقه ای جهت مخاطبان تولید شده است هست.
جشن رمضان در بهار قرآن
بیستمین برنامه مراسم خوش حالی رمضان امسال هرشب از حدود ساعت 22 بصورت زنده و مستقیم از شبکه پنج سیما به مهمانی چشمان مخاطبان می رود. این برنامه علاوه بر وجوه یک مراسم خوش حالی شاد تلویزیونی امسال به عنوان به عنوان خانواده مولد می پردازد. برنامه مراسم خوش حالی رمضان کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج به تهیه کنندگی محمد قنبری هست.
مسابقه فامیلی
مسابقه فامیلی دیگر برنامه گروه اجتماعی است که سومین فصل آن در ماه مبارک رمضان مهمان منزل مخاطبان می شود. اکنون 45 قسمت از مسابقه فامیلی در زمستان و نوروز گذشته پخش شده است است و فینال این مسابقه در ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: برنامه | مسابقه | برنامه | مسابقه | رمضان | پنج | برنامه |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog