ملاقات افزایش فوتبال مسابقه پیروزی

ملاقات: افزایش فوتبال مسابقه پیروزی فوتبال لیگ برتر ایران استقلال خوزستان پورموسوی

گت بلاگز بازار خودرو پیش‌بینی شرکت توسعه تجارت راجع به قیمت خودروهای خارجی

مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات شرکت توسعه تجارت تاکید کرد: با تعرفه‌های تازه واردات ماشین باید قیمت انواع خودروی خارجی در بازار کم کردن یابد و پیش‌بینی ما

پیش‌بینی شرکت توسعه تجارت راجع به قیمت خودروهای خارجی

آینده نگری شرکت توسعه تجارت راجع به قیمت خودروهای خارجی

عبارات مهم : انواع

مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات شرکت توسعه تجارت تاکید کرد: با تعرفه های تازه واردات ماشین باید قیمت انواع خودروی خارجی در بازار کم کردن یابد و آینده نگری ما نیز با توجه به باز شدن سایت ثبت سفارش و ورود خودروهای جدید، کم کردن قیمت هاست.

علی علی آبادی در گفت وگو با ایسنا در پاسخ به این پرسش که به دنبال زیاد کردن تعرفه های واردات، سایر هزینه هایی که به واردکنندگان تحمیل می شود هم زیاد کردن می یابد، این عنوان تا چه اندازه می تواند در قیمت انواع ماشین تاثیرگذار باشد، اظهار کرد: این گونه نیست که بگوییم تمام هزینه های واردات زیاد کردن پیدا می کند. زمانی که به عوارض واردات یک ماشین افزوده می شود، بعضی موارد دیگر مانند ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده نیز وجود دارد که این بخش ها جدا از تعرفه گمرکی هستند.

پیش‌بینی شرکت توسعه تجارت راجع به قیمت خودروهای خارجی

وی افزود: معمولا حقوق ورودی خودروها بر اساس ارزش آنها دریافت می شود و بر همین اساس تعرفه واردات روی این مسئله تاثیر چندانی ندارد.

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات شرکت توسعه تجارت اظهار کرد: با توجه به مجموع شرایط و اینکه در ماه های گذشته قیمت انواع خودروی خارجی رشد قابل توجهی داشته اکنون آینده نگری ما این است که با باز شدن سایت ثبت سفارش و ورود خودروهای جدید، قیمت ها نسبت به گذشته کم کردن می یابد.

مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات شرکت توسعه تجارت تاکید کرد: با تعرفه‌های تازه واردات ماشین باید قیمت انواع خودروی خارجی در بازار کم کردن یابد و پیش‌بینی ما

علی آبادی تاکید کرد: تعرفه واردات انواع ماشین حدود ۱۵ تا ۴۰ درصد زیاد کردن داشته که این رقم کمتر از افزایشی است که در حال حاضر در بازار خودروهای خارجی صورت گرفته است.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر این گونه است آیا در جلسات تعیین تعرفه راهکاری جهت مبارزه با گران فروشی در این بخش دیده شده است است؟ توضیح داد: اطلاع دقیقی از جلسات هیات وزیران در این باره ندارم، ولی به هر صورت شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و همچنین شورای مسابقه به کنترل اوضاع خواهند پرداخت.

واژه های کلیدی: انواع | بازار | تجارت | خارجی | ماشین | واردات | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog