ملاقات افزایش فوتبال مسابقه پیروزی

ملاقات: افزایش فوتبال مسابقه پیروزی فوتبال لیگ برتر ایران استقلال خوزستان پورموسوی

گت بلاگز استان ها اقتدار نظام با شرکت گسترده مردم در انتخابات

رئیس ستاد انتخابات گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با تدابیر مقام معظم رهبری جایگاه خود را در عرصه بین المللی تثبیت کرده و انتخابات با شرکت گسترده مرد

اقتدار نظام با شرکت گسترده مردم در انتخابات

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ، علی اصغر احمدی معاون سیاسی وزیر کشور و مدیر ستاد انتخابات روز پنجشنبه در نشست یکسان ستاد انتخابات استان های مازندران و گلستان در گرگان، اظهار داشت: قانون اساسی بر دو پایه اسلامیت و جمهوریت استوار است و یکی از نشانه های جمهوریت هم انتخابات است و همکاری حقی است که طبق قانون اساسی، ملت دارند.
وی با بیان اینکه همکاری گسترده در جهت حقوق شهروندی هست، افزود: باید بدانیم می توانیم از طریق صندوق رای با هم حرف بزنیم و زمانی که پای صندوق های رای می رویم می توانیم گفتمانی تاثیرگذار داشته باشیم.

عبارات مهم : سیاسی

رئیس ستاد انتخابات کشور اضافه کرد: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با تدابیر مقام معظم رهبری و دیپلماسی دولت، جایگاه خود را در عرصه بین المللی تثبیت کرده و انتخابات با شرکت گسترده مردم می تواند این اقتدار را ارتقا دهد.
معاون سیاسی وزیر کشور یادآور شد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند هر کس به کشور علاقه مند است باید در انتخابات شرکت کند، فرمانداران و بخشداران هم باید تلاش کنند تا بستر مورد نیاز جهت حضور گسترده مردم فراهم شود.
وی یادآور شد که باید تلاش کنیم شرایط حضور مردم در صحنه انتخابات را فراهم آوریم و بدانیم این انقلاب به مشکل حاصل شده است است.
احمدی بی طرفی و بی غرضی را از ارکان اجرایی انتخابات دانست و افزود: مجریان انتخابات باید به مرّ قانون توجه داشته باشند.
وی با اشاره به ابلاغ شیوه نامه فضاهای مجازی نیز تصریح کرد: وزارت کشور وظیفه کنترل فضاهای مجازی در انتخابات را برعهده دارد و باید تخلف آشکار و پنهان به وسیله هر جناح و نامزد گزارش شود.
رئیس ستاد انتخابات همچنین یادآور شد: انتخابات باید درراس ساعت عنوان شده است شروع شود و تمدید آن برابر قانون عملیاتی گردد.
به گفته وی مجریان انتخابات باید مراقب توزیع بسته های تخریبی و یا حمایتی باشند و سرانجام خود را فدای دنیای کسی نکنند.
در این نشست، معاونان سیاسی استانداران گلستان و مازندران و فرمانداران شهرستان های این دو استان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات حضور داشتند و نقطه نظرات خود اطراف انتخابات بیان کردند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه ، 29 اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار می شود.
منبع :ایرنا
انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: سیاسی | قانون | همکاری | انتخابات | قانون اساسی | ستاد انتخابات | ستاد انتخابات کشور | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات شوراهای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog