ملاقات افزایش فوتبال مسابقه پیروزی

ملاقات: افزایش فوتبال مسابقه پیروزی فوتبال لیگ برتر ایران استقلال خوزستان پورموسوی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نامه اعتراض‌آمیز و تند کلوب پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعتراض شدید خود به داوری بازی با الهلال را با اشاره به نامه‌های قبلی و تاثیر غلط های در نتیجه های رق

نامه اعتراض‌آمیز و تند کلوب پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا

نامه اعتراض آمیز و تند کلوب پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا

عبارات مهم : مسابقه

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعتراض شدید خود به داوری بازی با الهلال را با اشاره به نامه های قبلی و تاثیر غلط های در نتیجه های مسابقه های این دوره اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، کلوب پرسپولیس اعلام کرد: با توجه به درخواست های مکرر هواداران و رسانه ها در ارتباط با پرسشها داوری بازی با الهلال به اطلاع می رساند؛ این کلوب با توجه به نظرات کارشناسی داوری، روند ادامه دار غلط های داوری در این دوره از مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا که اکثر آن ها به زیان پرسپولیس رقم خورد و هم چنین درخواست های پرشمار هواداران و رسانه ها، اعتراض شدیدالحن خود به این عنوان را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده است.

نامه اعتراض‌آمیز و تند کلوب پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا

پس از بازی با الهلال کلوب پرسپولیس با تماس های مکرر هواداران روبه رو بود که نسبت به تاثیرگذاری غلط های مکرر داوری در نتیجه این دیدار ابراز ناراحتی کرده و خواهان اقدام کلوب بودند و این در حالی بود که کلوب بلافاصله بعد از بازی جهت انجام این امر، تصمیم گیری کرد.

باشگاه پرسپولیس پیش از این با توجه به مواجهه با غلط های داوران در بازی های لیگ قهرمانان آسیا، مراتب اعتراض خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده بود و خواستار پیگیری به این مساله و هم چنین دقت نظر در گزینش داوران با توجه به مواجهه با تیم های عربی شده است بود که متاسفانه ترتیب اثر مورد نیاز به آن داده نشد.

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعتراض شدید خود به داوری بازی با الهلال را با اشاره به نامه‌های قبلی و تاثیر غلط های در نتیجه های رق

باشگاه پرسپولیس در نامه تازه خود که با توجه به پرسشها یاد شده است از ادبیات تندتری برخوردار بود، ضمن اشاره به غلط های فاحش داوری در این دوره از مسابقه ها که به نحوه عجیبی در قریب به اتفاق موارد به زیان پرسپولیس تمام شده است است به طور مشخص به غلط های داور عمانی در مسابقه برگشت برابر الهلال پرداخته است و تاکید شد؛ این غلط های نه تنها نتیجه این مسابقه، بلکه با توجه به روند مسابقه احتمالا نتیجه کلی این دوره مسابقه ها را تحت تاثیر قرار داد.

در بخش دیگری از این نامه اشاره شده است هست؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا در جریان مسابقات، روی کوچک ترین پرسشها حساس بوده و حتی پرتاب یک بطری آن هم در مسابقه ای که پرسپولیس مجبور شد به خاطر درخواست طرف عربستانی و قبول آن از سوی کنفدراسیون، خارج از منزل برگزار کند، پرسش می پرسد، در حالی که پرسشها مهم تر و تاثیرگذارتری در حال روی دادن هستند.

هم چنین عنوان شده است هست؛ کنفدراسیون جهت کوچک ترین موارد از کلوب توضیح می خواهد و حالا کلوب پرسپولیس از کنفدراسیون این پرسش را مطرح می کند که چه کسی پاسخگوی دلسردی میلیون ها هوادار پرسپولیس خواهد بود؟ آن ها از یک سو از تماشای بازی تیم محبوب خود در ورزشگاه خانگی محروم شده است اند و از سوی دیگر تیم خود را به علت غلط های داوری قربانی می بینند.

نامه اعتراض‌آمیز و تند کلوب پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا

واژه های کلیدی: مسابقه | اعتراض | فوتبال | مسابقه | هواداران | پرسپولیس | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog