ملاقات افزایش فوتبال مسابقه پیروزی

ملاقات: افزایش فوتبال مسابقه پیروزی فوتبال لیگ برتر ایران استقلال خوزستان پورموسوی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش گفت مسی مثل مار است! , روایتی از جام جهانی 2014

به گزارش خبرآنلاین؛ امیرحسین صادقی مدافع سابق استقلال و تیم ملی، تجربه حضور در دو جام جهانی را دارد. او در جام جهانی 2014 هم بازیكن تیم ملی بود. صادقی در برنامه

کی‌روش گفت مسی مثل مار است! , روایتی از جام جهانی 2014

روایتی از جام جهانی 2014؛ کی روش گفت مسی مثل مار است!

عبارات مهم : برنامه

تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2014 با گل لیونل مسی، کشور عزیزمان ایران را شکست داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ امیرحسین صادقی مدافع سابق استقلال و تیم ملی، تجربه حضور در دو جام جهانی را دارد. او در جام جهانی 2014 هم بازیكن تیم ملی بود. صادقی در برنامه آنتن خاطره ای جالب از بازی با آرژانتین گفت كه شنیدن آن، حتی با وجود گذشت سه و نیم سال از آن مسابقه، همچنان جالب است.

کی‌روش گفت مسی مثل مار است! , روایتی از جام جهانی 2014

صادقی گفت: در جام جهانی 2014 ما اصلا به آرژانتین فکر نمی کردیم. کی روش برنامه اش روی نتیجه گیری در بازی اول برابر نیجریه بود. یک ماه و نیم روی نیجریه کار می کردیم و بعد از بازی اول، آنالیزها روی آرژانتین شروع شد. کی روش، مسی را مثل ماری تشبیه کرد که نباید اجازه بدهیم حرکت عمقی انجام دهد. ما جوری برابر او قرار می گرفتیم که نتواند یارش را ببینید و با او یک – دو کند ولی اشتباهی که در استقرار یکی از هافبک ها اتفاق افتاد باعث شد مسی کارش را بکند. صحنه گل مسی هنوز جلوی چشمم هست. او قوچان نژاد را جاگذاشت و توپ را زد. من برگشتم و دیدم که توپ وارد دروازه ما شد. به نظرم آن توپ را می شد گرفت. صحنه تلخی بود.

واژه های کلیدی: برنامه | نیجریه | آرژانتین | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog