ملاقات افزایش فوتبال مسابقه پیروزی

ملاقات: افزایش فوتبال مسابقه پیروزی فوتبال لیگ برتر ایران استقلال خوزستان پورموسوی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ستاره ها روی صندلی اجرا

بسیاری از سلبریتی ها، دوره خاصی از فعالیت شان در مقام مجری تلویزیون هم ظاهر شده اند. به رغم این که تعدادی از مجریان معتقدند که سلبریتی ها جای مجریان تلویزیون ر

ستاره ها روی صندلی اجرا

ستاره ها روی صندلی اجرا

عبارات مهم : برنامه

بسیاری از سلبریتی ها، دوره خاصی از فعالیت شان در مقام مجری تلویزیون هم ظاهر شده اند. به رغم این که تعدادی از مجریان معتقدند که سلبریتی ها جای مجریان تلویزیون را تنگ کرده اند، ولی بعضی از سلبریتی ها به خوبی از پس اجرای یک برنامه تلویزیونی برآمده اند و کاری کرده اند که مخاطب تلویزیون از دیدن برنامه لذت ببرد. البته راجع به بعضی برنامه ها مثل برنامه «شبی با عبدی» که از دیشب با اجرای اکبر عبدی شروع شد و همچنین برنامه «آماده باش» که قرار است محمد رضا گلزار آن را اجرا کند، هنوز نمی توان نظری داد ولی در ادامه نگاهی به کارنامه بازیگران مطرحی انداخته ایم که اجرا در برنامه های تلویزیون را تجربه کرده اند.

محبوب و مسلط
مهران مدیری
«دورهمی»
مهران مدیری یکی از محبوب ترین سلبریتی هایی است که توانست در مقام مجری، در برنامه «دورهمی» هم خوش بدرخشد. مهران مدیری علاوه بر این که کارهای درخشانی در کارنامه اش دارد، محبوبیت ویژه ای هم دارد و مردم از دیدن او به عنوان مجری برنامه تلویزیونی استقبال کردند. تسلط در اجرای برنامه، استعداد او در طفره رفتن از جواب دادن به بعضی از سوالات و هوشمندی در پاسخ هایی که می داد اجرای «دورهمی» و گفت وگوی او با مهمانان متفاوت این برنامه را جهت مخاطب جذاب تر کرده بود و بیش از پیش به محبوبیت او افزود.

پدری کم تحرک
پژمان بازغی
مسابقه «کودک شو»
پژمان بازغی یکی دیگر از هنرمندانی است که مدتی است با اجرای برنامه «کودک شو» در شبکه «نسیم»، مجری گری را تجربه می کند. چون همه کسانی که در «کودک شو» شرکت می کنند پدر و مادر هستند و محوریت این مسابقه میزان آشنایی والدین از کودکشان است و پژمان بازغی هم پدر بودن را تجربه کرده است و رابطه خوب و صمیمانه ای با دخترش «نفس» دارد، می توان او را گزینش مناسبی جهت اجرای «کودک شو» دانست. درک درست احساسات و موقعیت والدینی که در برنامه حضور پیدا می کنند، باعث شده است است او برخورد سنجیده و مناسبی با والدین داشته باشد و به خوبی با کودکان ارتباط برقرار کند.

همه کاره
اشکان خطیبی
«بهارستان» و مسابقه «پنج ستاره»
اشکان خطیبی، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر که تا به حال خوانندگی را هم تجربه کرده هست، اجرای برنامه های تلویزیونی را هم در کارنامه اش دارد. سال 1386 به همراه رامبد جوان، برنامه «خانه ای با طرح نو» را در شبکه دو سیما اجرا می کرد که با استقبال خوب مخاطبان رو به رو شد و نوروز 93، خاص برنامه «بهارستان» را که کارگردانی آن را هم خودش بر عهده داشت، در شبکه یک سیما اجرا کرد و به تازگی او را در شبکه پنج به عنوان مجری مسابقه «پنج ستاره» دیده ایم. اشکان خطیبی همان قدر که می تواند در برنامه ای مانند خندوانه شوخ طبع باشد، می تواند در برنامه های جدی هم خوب باشد و با توجه به قدرت بیان و صدای خوبش می توان تجربه های او را در اجرا موفق دانست.

جدی ولی مهربان
کامران تفتی
«وقتشه»
حدود یک سال است که تفتی، برنامه «وقتشه» را در شبکه «نسیم» اجرا می کند، از همان ابتدا که خبرها می گفتند او مجری برنامه ای با عنوان علاقه و ازدواج هست، بسیاری از مخاطبان اعتقاد بودند که کامران تفتی با آن تن صدای خاص و صورت جدی ای که دارد، گزینه مناسبی جهت اجرای چنین برنامه ای نیست، ولی بیان خوب و تسلط به جملات و واکنش های حسی او در لحظات احساسی برنامه که به نظر نمی رسد تقلبی باشد، همه و همه تجربه بدی را جهت کامران تفتی رقم نزده است.

یک مجری کتاب خوان
سروش صحت
«کتاب باز»
برای اجرای یک برنامه با محوریت کتاب و نشستن رو به روی نویسندگان و گفت وگو با آن ها چه کسی بهتر از سروش صحت که خودش به معنای واقعی کتاب باز است و نویسنده قابلی هم هست؟ ! پیش از او، امیرحسین صدیق اجرای برنامه کتاب باز را بر عهده داشت که چندان موفق نبود، ولی این برنامه با اجرای سروش صحت توانست حال خوب کتاب خوانی را به بیننده انتقال یافته کند.

پر شور و پر انرژی
رامبد جوان
«خندوانه»
نمی توان گفت رامبد جوان کارگردان و بازیگری است که اجرا کرده یا مجری ای است که کارگردانی و بازیگری را هم در کارنامه اش دارد. او به اندازه ای در هرکدام از این ها مستقل عمل کرده است که می توان به آسانی علاوه بر کارگردان و بازیگر، عنوان مجری را هم کنار نام او نوشت. تمام احساساتی که رامبد جوان در برنامه اش نمایانگر آن ها می شود، آن قدر واقعی است که مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهد و بخش های متفاوت برنامه را کاملا متناسب با فضای آن بخش مدیریت و اجرا می کند. یکی از مهم ترین ویژگی های او در اجرا این است که کاملا خودش است.

روزنامه خراسان

ستاره ها روی صندلی اجرا

واژه های کلیدی: برنامه | مسابقه | برنامه | مسابقه | کارنامه | تلویزیون | تلویزیون | رامبد جوان | مجری تلویزیون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog