ملاقات افزایش فوتبال مسابقه پیروزی

ملاقات: افزایش فوتبال مسابقه پیروزی فوتبال لیگ برتر ایران استقلال خوزستان پورموسوی

گت بلاگز آذربایجان غربی طول شبکه فیبر نوری در آذربایجان غربی به ۲۲۰ کیلومتر رسید

مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان غربی گفت:طول شبکه فیبر نوری در آذربایجان غربی به ۲۲۰ کیلومتر رسید و ۵۰ هزار ظرفیت فیبر نوری در استان ایجاد شد.

طول شبکه فیبر نوری در آذربایجان غربی به ۲۲۰ کیلومتر رسید

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛گسترش ارتباطات راه دور و راحتی انتقال اطلاعات از طریق سیستم های انتقال و مخابرات فیبر نوری یکی از پر اهمیت ترین موارد مورد بحث در دنیای امروز هست. سرعت دقت و تسهیل از بااهمیت ترین شاخصه های مخابرات فیبر نوری است.

یکی از پر اهمیت ترین موارد استفاده از مخابرات فیبر نوری آسانی انتقال در فرستادن سیگنال های حامل اطلاعات دیجیتالی است که توانایی تقسیم بندی در حوزه زمانی را دارا است.

عبارات مهم : اینترنت
بهمن اسمعیل زاده، مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیهافزود: فیبرنوری پیش نیاز تحقق دولت الکترونیک است.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان آذربایجان غربی ادامه داد:در سال گذشته گام بزرگی در جهت توسعه شبکه فیبرنوری در آذربایجان غربی برداشته شده است و در حوزه شهری و بین شهری ۲۲۰ کیلومتر فیبر نوری ایجاد شد.
وی افزود:در استان آذربایجان غربی ۵۰ هزار ظرفیت جهت واگذاری فیبرنوری به منزل ها فراهم شده است است
اسمعیل زاده گفت: در سال ۹۵، مخابرات آذربایجان غربی ۱۴۳ میلیارد تومان سرمایه گذاری و ۴۹۰ پروژه میز به بهره برداری رسیده است.
برگزاری مراسم خوش حالی دسترسی همه روستاهای آذربایجان غربی به اینترنت

اما به گفته ی مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان غربی این استان از جمله استان های فعال و پیشرو در برخورداری دِه ها از مولفه های ارتباطی از جمله اینترنت پرسرعت و ای دی اس ال است.
اسمعیل زاده در ادامه گفت و گو با اشاره به برخورداری روستائیان از اینترنت پر سرعت گفت:بعد از دسترسی همه روستاییان به تلفن ثابت، در تلاش هستیم زمینه اینترنت را در تمامی روستاهای آذربایجان غربی فراهم کنیم به طوری که امسال شاهد برگزاری مراسم خوش حالی دسترسی همه روستاهای آذربایجان غربی به اینترنت خواهیم بود.

وی افزود: تا کنون در ۱۰۸ دِه با تکنولوژی wi fi دسترسی به اینترنت را فراهم کرده ایم و ۱۰۰ روستای دیگر را نیز مجهز به Adsl کرده ایم.

نبود مسئله در واگذاری پهنای باند
مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در واگذاری پهنای باند شرکت مخابرات آذربایجان غربی هیچ مشکلی ندارد گفت:درسال ۹۵ نسبت سال ۹۴ زیاد کردن ۴ برابری مصرف پهنای باند را داشتیم.
اسمعیل زاده تصریح کرد: در ۴۲ شهر آذربایجان غربی پوشش اینترنتی ۳g و ۴g برقرار شده است است ، و در سال ۹۶ بیش از ۱۸۰۰ دِه به ۳g و ۴g وصل شده است و بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری می شود.
انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اینترنت | اینترنت | مخابرات | اینترنتی | آذربایجان | اینترنت پرسرعت | آذربایجان غربی | ارومیه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog